Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri járássegítőt venni,...

Megéri járássegítőt venni, mennyire használja ki a gyerek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék a ti gyerekeiteknek bejőtt e, szerette e? Menyire foglalta le?
2009. szept. 8. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk volt olyan amit tudott tologatni. Nagyon szerette és egész sokáig használtuk.Igaz amikor már tudott járni utána már azért,hogy tologassa csak a játék öröméért használta:)
2009. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim maguktól tanultak meg járni,amikor elég érettek voltak hozzá.Az orvos még a bébikompot sem ajánlotta,mert kedvezőtlenül befolyásolja a baba csontjainak a fejlődését.A járássegítőt nem ismerem,de nem hiszem,hogy egészséges lenne beleavatkozni a kicsi fejlődésébe.Elképesztő,hogy a kereskedelem mi mindent ki nem talál, ( nem ez az egyetlen dolog )és hirdet csodaszerként,hogy a szülők pénztárcáját megkopassza.
2009. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem ismered akkor miért írsz róla ilyet?

A járássegítő csak egy kis tologatható játék, általában ha a gyerek megáll előtte tudja rajta nyomogatni a gombokat, zenél stb. Nem olyan mint a bébikomp!!!!

Nekünk nincs, de kéne valami ami mellett tud állni.

Mondjuk már szalad, 14 hónapos, de pl a széket tologatja a konyhában. :)

2009. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég vettem neki és szereti. Inkább a járássegítőt vettem mert a bébikomp úgy halottam ártalmas. Mi Fisher price oroszlános járássegítőt vettünk amit könnyedén átlehet alakítani kismotorrá. Szerintem jó dolog.
2009. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is fisher price oroszlános van. Ha azért akarod venni amire elvileg való akkor ne tedd szerintem. A lányom ugyan imádja, annak ellenére, hogy nagyon gurul a parkettán abba kapaszkodva állt fel és szereti még most is tologatni és nyomkodni, a járás tanulásában nem segített neki. Ha elindult vele nem tudott megállni csak ha nekiütközött valaminek. 11 és fél hónaposan indult el önállóan, de ebben semmi szerepe nem volt ennek az eszköznek. Ha van rá kereted és valamelyik tetszik akkor nyugodtan megveheted, ártani nem fogsz vele, de szerintem a járásban nem segít. Motorként még nem funkcionál nálunk, ráül, de hajtani még nem tudja.
2009. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

19:33 Fogalmad sincs miről beszélsz. A járás segítő olyan mintha egy kisszéket tologatnamaga előtt. Ebbe beletud kapaszkodni ésha fel áll tudja tolni. olyan erővel és olyan tempóban ahogy jó neki. Ez nem marhaság és nem káéros. Nekem a gyógytornász mnota,hogy nem ártok vele

Szemben a ébikomppal ami nem más mint gyerekek megymomorítója anyukua kénylme érdekében. És azt bezzeg tömegével ajánlják a védőnők még mindig.

2009. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is szintés volt ill van.Nagyon nagyon szerette folyton azzal sétálgatott.Az tény hogy az elején segiteni kellett neki mert gyorsabban gurult mint ahogy ő ment de hamar rájött a technikájára.És még mindig imádja pedig már nélküle is tud járni.Mondjuk ezt lassan össze lehet csukni és lábbal hajtható kiscanga lesz igy belőle,sztem ezt is szeretni fogja.Csak ajánlani tudom.
2009. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem ajánlgatják a védőnők a bébikompot.

Nyugaton már több országban be is van tiltva.

2009. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20.12-nek ez nem komp

[link]

2009. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de tapasztaltaktól kérdezném, hogy mikortól érdemes megvenni, hány hós kortól? Mert az én fiam most 10 hós és már lépeget az ágy szélénél. Nem késő még?
2009. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!