Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 1 éves babátok...

Mit eszik 1 éves babátok reggelire, vacsorára?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy éves a kisfiam, aki 2 hónapos kora óta tápszeres. Igazából én a tépszert szeretném "kiiktatni" az életünkból? Érdekelne hogy Ti hogy vezettétek be a pl. a vajas kenyeret fevágottal? És a tej? Lehet már nekik adni? Hogyan?

Köszönöm


2009. szept. 8. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy alakult, hogy mindig csaklizott az én kajámból, eleinte egy-egy falatot, aztán fokozatosan növelte a menyiséget. Most 13 hónapos, reggelire vajas kenyér - hozzá felvágott, sajt, sajtkrémes kenyér, kenőmájas, tojás - rendszerint rántottának, lekváros kenyér. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Tejet még nem adok neki, mert még van anyatej:)
2009. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lányom is tápszeres, de mi nem tudjuk kiváltani, mert nem ihat tejet, nem ehet tejterméket. sszerintem úgy csináld, hogy kicsit kevesebb tápszert adsz neki és adj mellé mikor te is reggelizel kis falat vajaskenyeret. aztán egyre kevesebb tápszer és egyre több egyéb kaja. Legalábbis én így csinálnám. Az én lányom már 11 hós kora óta eszik margarinos kenyeret, de felvágottat, kenőmájast még nem adtam neki, mert televan minden hülyeséggel és túl sós (ezért nyugodtan le lehet pontozni).
2009. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam majas kenyeret,felvagotat reggelizik.Grizt,tejbe papat vagy amit reggelire.De ha marad ebedrol is akkor fozit.
2009. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!