Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én komolyan nem értem?

Én komolyan nem értem?

Figyelt kérdés

Ha valakit lepontoznak, az miért bántja az illetőt?

Szerintem annyira nincs tétje ennek az egész oldalnak

Mindig csodálkozom, mikor olvasom az egyes válaszadókat, hogy meg vannak sértődve, hogy lepontozták őket

Kit érdekel? Vagy csak én vagyok így, hogy igazából nem érdekel ez az egész?

Ha úgy alakul szívesen válaszolok bárkinek, ha nem tetszik akkor nem fogadja meg a tanácsom, ha tetszik akkor meg kit érdekel, hogy ki mit szól?:))

Tényleg ez olyan nagy problámát okoz egyeseknek?


2009. szept. 8. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Látod. Én még sosem pontoztam le senkit. vannak olyanok akik nem bírják elfogadni, ha valakinek más a véleménye.
2009. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Engem csak akkor dühít, ha még a mások számára nem tetsző válaszomat kommentálja is, ahhelyett, hogy a kérdére válaszolna. Mivel emberek vagyunk, mások vagyunk, csak ezt sokan nem bírják elfogadni. Szerintem úgyis csak azok pontoznak le akik tökéletesen meg vannak gyűződve róla, hogy amit csinálnak az a tökéletes, pedig néha nem így van.

És érdekes ez a hasznos, nem hasznos dolog. Szerintem itt elég nehéz nem hasznos választ adni hiszen a válaszolóknak mindíg van véleménye a kérdésről és ez már eleve hasznos. Több válasz=több információ. Pl az nem lenne hasznos, ha én most azt írtam volna a kérdésedre, hogy kisnyúl.

2009. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez az egész arra jó, hogy a frusztrált, idegbeteg, depis anyukák /és most őszinte tiszteletem a kivételnek/ végignyomkodják a lefelé mutató kacsókat ezzel kiélve idegbeteg indulataikat. Mint az oviban kb, a többi meg sír, hogy ovónéni xy anyuka lepontozott, pedig jóóót íírtam.......

Hát ha ezzel lelki vagy fizikai gyönyört okozok egy anyukának, hát pontozzon le. Ki a fenét érdekel:-)

A kérdéseimre a választ megkapom a legtöbbször és aki olvassa a válaszaimat az is tud mérlegelni feltételezem egyedül, pontok nélkül.

2009. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én tegnap tök leakadtam, hogy két pillanat alatt lepontoztak, mert szerintem semmi olyat nem írtam, ami indokolná. Nem maga az érdekelt, hogy most hány százalékon áll a kis bizbasz, hanem hogy mi a válaszomban az ennyire szar?!

Igazából még most sem tudom. Ez zavar, nem magában a "lepontozás".

2009. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozás az mikor a lefele ujjacskát nyomom? Minek ide pontozni??
2009. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igazad van kerdezo!!!nekem is elegem van a sok h.lyebol aki igy eli ki magat,de oszinten en total lesz@rom az egeszet!sokan jo valaszt adnak,es segitenek a tobbi meg nem erdekes!!!!
2009. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem!Tök dilisek egyesek!Én csak olvasgatom a kérdéseket és a válaszokat,néha én is válaszolok,néha kérdezek aztán pont.Csak azért vagyok itt,mert tényleg sok számomra hasznos,érdekes infót találok itt.Találkoztam már olyan kérdéssel is amire a 8 válaszból 2 irányult a kérdésre,a többi vita a pontozzásról.Ki érti ezt?....Na,még kicsit böngészek tovább,aztán fekszem le.
2009. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem mindenki veszi ennyire komolyan a dolgokat:)))
2009. szept. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!