Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszitek komolyan...

Mennyire veszitek komolyan gyerkőcötök sérüléseit? Értem ezalatt, hogy milyen esetben mentek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
pl. ma leesett a kisfiam 2 lépcsőfokról a betonra. Kicsit lehorzsolta a homlokát, meg púpja van, de nem gondoltam, hogy dokihoz kéne vinni ez miatt.
2010. aug. 13. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiam folyton tele van tiplikkel,én nem viszem emiatt orvoshoz,mit tudna vele csinálni?De igaz,eddig még komoly balesete nem volt.Amíg kicsi volt,fejreállt a motorral,nekiesett a mászókának meg hasonlók,mióta nagyobb,itt esik,ott esik,és mindig olyan helyen,ahol valami akadálynak ütközhet.:))Már elmúlt 6,mostanában kezdenek fogyni róla a foltok meg a púpok.:DDD
2010. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10 hónapos a fiam, koppant már párat, de nem vittem soha orvoshoz (persze figyeltem mindíg a jeleket).

3 hete vittem először orvoshoz, mert játszóterezés közben belement egy kullancs a fejbőrébe és még soha életemben nem láttam kullancsot, nem tudtam hogy kell kiszedni. Bevittem a rendelőbe, ahol segítőkészen megmutatták a teendőket, lefertőtlenítették és elmondták, hogy mit figyeljek a kisfiamon.

2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!