Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat...

Mivel fürdetitek a babátokat (mi 5 hetesek vagyunk)?

Figyelt kérdés
A fürdőkrémet ti,hogy használjátok?
2009. szept. 8. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először a gyógyszertárit használtuk. Most én fürdök vele.

A gyereket meg az Aloe Vera Liquid Soap-val fürdetem.

3 hónapos a kislányom.

Puha és finom a bőre, könnymentes, nem allergizál.

2009. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia


nekünk a védőnő azt mondta,hogy úgy jó használni,ha előtte vízben úgymond felfőzöd,mert a fürdővízbe téve tényleg nem oldódik fel,és csak úszik a vízben.. Szóval mi úgy csináltuk,hogy kb 1-1.5 l vízbe felraktam,felforraltam,és beletettem utánna egy üres flakonba,amiből később mindíg belerakhatok a fürdővízébe. Mi külön a bőrére nem teszünk semmit.. Fürdés előtt a hajlatokat bekenjük olajjal,és fürdi után meg a kis lábacskáját,meg a kezecskéjét kenjük be úgyszintén olajjal.

2009. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a felfőzésest technikát és SZUPER lett!

Köszönöm!

:)

2009. szept. 8. 20:53
 14/14 tyukanyolight ***** válasza:
Mi 4,5 hósan még mindig a gyógyszertárit használjuk. A doktornő azt mondta, hogy nem baj, ha beszívja egy kicsit a bőre, vékony rétegben testápolóként is lehetne használni (bár azt nem teszem). Mire bekenem az egész gyereket, addigra egy picit megszikkad, már nem csúszik annyira, és mosdókendővel szerintem nagyon könnyű lemosni.
2009. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!