Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek a babátokat...

Mivel fürdetitek a babátokat (mi 5 hetesek vagyunk)?

Figyelt kérdés
A fürdőkrémet ti,hogy használjátok?
2009. szept. 8. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi azt nem használtuk, ahogy kiváltottam ott áll a szekrénybe. ismerösöm ugy csinálta hogy kis bögrébe meleg vizbe feloldotta és ugy keverte a vizbe. mi a lila jonshont használjuk, imásjuk. 7hos és szép a bőre.
2009. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 20 hónaposak vagyunk és még mindig a gyógyszertári fürdetőkrémmel mosdatjuk a babát. A fürdővízbe teszünk kevés Baba habfürdőt, és a krémmel, mintha szappan lenne úgy használjuk.
2009. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Lányom lassan 6 hónapos, a fürdetőkrémet úgy használtam, hogy kis tálkába kevés vizzel a mikróban felmelegítettem hogy szétolvadjon, mert a fürdővízben nem győztem szétnyomkodni. Most már Johnson top-to-toe-t használunk.
2009. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is a fürdetőt használjuk, szintén szappan gyanánt. A haját is bevizezzük minden nap, de csak egy héten egyszer mossuk meg Johnson's-sal.
2009. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertári krémből picit feloldok a vízben,( nem oldódik teljesen ), aztán pedig a kezembe nyomok krémet és bekenem vele a bőrét mindenütt.
2009. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Szia! A gyógyszertári trutyi nekem is ott áll a szekrényben. Johnson's-t használunk, az nem szárítja a bőrét.

7 hetes anyuka

2009. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
először a gyógyszertári fürdetőkrémet használtuk. Utáltam, mert szerintem sz@r. Kicsit tettem a kádjába és arra engedtem rá a vizet, hogy némi habocska legyen, de olyan mint a semmi ha rákened a bőrére. Amint elfogyott, már vettem a bolti Gabi, vagy Johnson & Johnson újszülött fürdetőgéljeit, azok nekem beváltak. Kellemes babaillattal, habzik is amit imád a gyerekem, meg érzem hogy van vmi a vízben amivel fürdethetem.
2009. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
11 hós koráig használtuk a fürdetőkrémet, felforraltam vízet és összekevertem a krémmel egy befőttes üvegben, kb tusfürdő sűrűségűre és utána abból adagoltam, az már szépen feloldódott a vízben. Pumpás tároloóba is bele tehet tenni.
2009. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A Jonson's -al nekem az a bajom,hogy szárítja a picim bőrét.A gyógyszertári krémmel meg eddig az volt a baj,hogy az én pici lányom csupa izom és ha fürdetem nagyon kell rá vigyázni,hogy ki ne ugorjon a kezemből,ha fürdés előtt bekentem a kis testét a fürdetővel akkor úgy csúszott a bőre a vízben,hogy szinte kisiklott a kezemből.De most ezt a meleg vízben feloldást kipróbálom!

Köszönöm!

2009. szept. 8. 13:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi még mindig a gyógyszertárit. Legolcsóbb és nekünk jó. Én ha engedem a vizet, teszek a kezemre egy adag krémet, elkenem a kezemen, mint egy kézkrémet és alárakom a csap alá, lemossa és bele a kádba. Ha még kiskád van, akkor ugyanígy, csak a kiskádban lemosod a kezedről. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!