Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem a babámat orvoshoz?

Vigyem a babámat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Megvan fázva, erősen folyik ar orra. Egész éjjel nyüglödött, nem volt lázas, de nagyon húzós éjszakánk volt. Most reggel is taknyos, de jókedvű.10 hónapos.Várjak még? Én szivem szerint levinném, de félek összeszedünk valamit.
2009. szept. 8. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én is elvinném,próbálj a rendelés vége felé menné,hátha akkor már kevesebben vannak.
2009. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vidd el orvoshoz! Mi is most voltunk 10,5 hósan náthásak, 2 napot vártam, hátha csillapodik, de nem. Elvittem dokihoz. Másfél hét után elmúlt neki. Szedtünk Cebion C-vitamin cseppeket (naponta 1x 5 csepp), BioGaia cseppeket (ebből is naponta 1x 5 csepp), Fenistil cseppeket (naponta 3x 7 csepp ) és Physiomer orrspray + gyakori orrszívás (porszívós orrszívóval). Nekünk vírusos dolog volt, ezért nem kaptunk antibiotikumot. Jobbulást a babádnak. :)
2009. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!