Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja olyan nyűgös az 5 hós...

3 napja olyan nyűgös az 5 hós babám. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy esetleg fogzik, vagy valami más. Este 9-kor fektetem, és 3 napja élfél előtt még 2x ébred, vissza kell altatni, olyan keservesen sír, utána reggelig már csak 2x, akkor szopizik. Nappal meg nagyon aluszékony és nyűgös, de alvás közben ekkor is legtöbbször felriad. Nagyon sokszor dörzsöli a szemeit, meg orrát. Ha fogzás az oka, annak mik a tünetei, és mit tehetek, hogy segítsek.Várom a segítségeteket! Köszönöm.
2009. szept. 7. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én 20 hós fiam is tiszta zizi kb 3-4 napja.Ennek lehet oka ez a hülye idő+ a telihold is.
2009. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármi is az, próbáld ki a Viburcol kúpot. Homeopátiás szer, nem fog hozzászokni. 12 db van egy dobozban, Én amíg tartott, adtam kislányomnak lefekvés előtt 1-et minden este, és persze nem tudom, hogy ez segített-e, de az első alkalom után már újra végigaludta az éjszakát, és azóta is újra jól alszik.
2009. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!