Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyert ordit ha felveszem az...

Milyert ordit ha felveszem az olombe, miert fel tolem? Vagy mar nem ertem.11 honapos kislanyom.

Figyelt kérdés
beteg volt masfel,hetig jartuk minden nap az orvoshoz kapott erositot,vervetel (egyszoval szurtak kegyetlenul) de azota mar jobban van eszik van hogy jatszani is van kedve,de inkabb egesz nap olben akar lenni de csak az apjanal,es setalva szoval jarkalva a lakasban .ha leteszi vagy ideadja nekem egybol ordit meg nem kap levegot sem .az apjanal nem sir.rateszi a fejet a vallara es ugy kell hozni vinni.( meg lehet egy kicsit gyengecske) de akkor is miert nem akarja hogy megoleljem vagy felvegyem? sajna csak egyhet szabin volt apa mert csak annyira tudott eljonni ma mar ejszakara be kell menjen.Mi lesz velunk nagyon felek aggodom !!! ja es a furdesrol nem is beszelve ordit es bele sem akar ulni a vizbe.mar nem furdott egy hete (azert mert olyan yenge volt hogy meg ulni sem tudott). valaki tapasztalt mar ilyet?ja meg a kisagyba is ha letesszuk vagy akar mit csinalunk amit o nem tart fontosnak vagy nem a cipelkedes akkor ordit odacsapja magat.
2009. szept. 7. 12:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj na meg nagyon erzekeny.
2009. szept. 7. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,hogy a betegség miatt van.Biztos gyenge is még.Veled meg azért ilyen,mert te voltál ott amikor "bántották" és most így büntet téged(valahol olvastam,hogy így van).De majd rájön,hogy nem lesz baj,ha veled van és ennyi.Nyugi,szerintem nemsokára "visszaváltozik".

:)))

Ja és a fürdésre is kell idő,hogy megszokja.

2009. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jo de ha nem lesz itthol ad apuci akkor mit fogok vele csinalni? Nagyon felek egyszeruen mar nem tudom kivagyok.
2009. szept. 7. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha játszani próbálsz vele,akkor is sír?Próbálj neki vmi új tárgyat mutatni,de úgy hogy odamegy hozzád,üljön az öledbe,nem tudom,vhogy magadhoz csalni,hogy érezze nincs semmi baj.Talán vkinek lesz még más ötlete.
2009. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet oltári nagy marhaságot fogok mondani,de szerintem igenis fél tőled.De nem úgy,hogy szó szerint tőled retteg,hanem tudja,hogy te vitted dokihoz és ő a szurkát,a dokit és téged egy lapra tesz,mivel te vitted,a szurit beadni.Ölelgesd,de ne vedd,fel,szép fokozatosan aztán felveheted,majd megnyugszik nyugi:)
2009. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.A lányom 11 hónapos volt,mikor mi is kórházba kerültünk rotavírussal,és hólyagos torokgyullada´ssal.Szegénykém is sokat kinlódott,lekelett fognom,stb....

Velem nem csinálta ezt.Inkább csak nálam akart lenni.

Próbáld meg,hogy nem akarod sokszor magadhoz ölelni,babusgatni.Lehet,hogy menni fog magától....

Gondolom,hogyx mennyire nehéz lehet ez most neked.

Próbáld lekötni játékokkal a figyelmét fürde´s közben.Ha nem bír ülni az nem ok,hogy ne fürdesd.Fektesd bele a vízbe,vagy támasszátok alá a kezteket,és úgy mosdasd meg.Lehethogy jobban is fogja magát egy kicsit érezni.

Türelem,lehet pár nap és minden visszarázódik a régi kerékva´gásba.

Kitartás.

2009. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én is úgy gondoltam,mint a 13.29-es.
2009. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolóval egyet értek, sajnos tényleg félhet tőled, veled azonosítja a vizsgálatok,vérvétel stb...az én picim is egy hét intenzív orrszívás(pórszívós) uán,szinte menekült elölem, ha mentem felé.ő oda jött magától, csak nekem nem szabadott közelíteni.

13hós a picim.

én is azt mondom,szeretgesd de ne vedd fel, esteleg ha apa kezében van, simizd közbe...stb

2009. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!