Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatása van, és meddig...

Milyen hatása van, és meddig adjam a babámnak az INFACOL-t?

Figyelt kérdés
Most 10 hetes a babám, doki tanácsára 3-4 hetes korában elkezdtem neki adni minden szopi előtt (csak szopizik egyébként ) az Infacol-t, majd pár nap után nemigen fájt a hasa, de nem tudom eldönteni, hogy esetleg kinőtte a hasfájós időszakot, vagy ennyire jó a szer. Mi a különbség az édeskömény és az Infacol hatása között? Köszi
2008. jún. 5. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adtam neki ha láttam rajta hogy fáj a pocija . Lehet , hogy elmult a hasfájása !Nekem tejet nem volt szabad innom mert attól sírt a pici,lehet nálad is valami ilyen közrejátszott.Jó babázást!
2008. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor adj infakolt ha háj a hasa.Különben fölösleges pénzkidobás, és neki sem jó.
2008. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát adni elvileg adhatod amig a hasfájós korszak tart. (nálunk4hó volt). Viszont nem használt semmi. Se azinfakol, se a teák, se a grippe water. csak a tonáztatás és a hasika masszirozása. Túlzásba ne vidd, a hasfájósság életkori tulajdonság (bár vannak szerencsés babák is), de a sok gyógyszer nem tezs jót neki. mogasd, tornáztasd inkább ha görcsölne, elmúlik majd egyszercsak!
2008. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!