Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne belső sérülés,...

Ha lenne belső sérülés, vérzés, az milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés

5 hónapos kisfiam este le esett az ágyról,a felső ajka bedagadt,ami reggelre elmúlt.Attól rettegek,hogy nehogy belső sérülése legyen.Ha lenne belső sérülés,vérzés,az milyen tünetekkel jár?Mi az az idő,amíg jelentkezhetnek tünetek?Jó kedvű,eszik,mosolyog,a hasát nyomkodtam neki,nem e érzékeny,de csak vigyorgott!

Nyugtassatok meg légyszi,nagyon félek,vigyem orvoshoz?


2009. szept. 7. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nyugi! A lányom 7 hónaposan penderült le az ágyról, olyan pukli lett a homlokán hogy ihaly! Én is pánikba estem, hívtam a védőnőt, aki megnyugtatott, hogy ha nincs eszméletvesztés és egyéb szokatlan tünet, akkor semmi ok aggodalomra. Ja és még azt is mondta, hogy a babák 99%a egyszer leesik...:) Biztosan észrevennéd ha bármi baj lenne, és ő sem lenne vidám. Nyugi!
2009. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,próbálok nyugodt lenni
2009. szept. 7. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 6hósan esett le a kanapéról, én is halálra rémültem. Most 9hós, egy hete este ülésből egyszerűen hanyatt vágódott, hogy csak úgy koppant a feje a szőnyegen! Utána nagy ordítás, majd hirtelen álomba zuhanás. Gondolhatod! Egyből hívtam az orvost meg minden, de semmi baja nem lett. Ma meg akkora lendülettel bukfencezett le a matracról a földre (kb 20cm magas) hogy szinte átfordult a fején, mintha mi se történt volna mászott tovább ezerrel. Ha jó a kedve, nem hány, eszik, nevet akkor semmi gond! Nekem azt mondta a doki, hogy a picik mág úgy vannak "kialakítva",hogy a saját testmagasságukból ha leesnek nem lehet semmi bajuk! (elvileg persze) Szóval szerintem ne aggódj, kutya baja a gyereknek a leírtak alapján, de készülj fel lesz ez még rosszabb is, ha elindul....
2009. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!