Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérzés hogyan zajlott?

Vérzés hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Tisztulós vérzés kinél meddig és hogyan zajlott?

5 hete szültem, és előző héten már el is múlt, de tegnap vissza jött. Ez baj? Néha fájdogál is, viszont nem nagy mennyiség és sötétebb hol világosabb. Néha alvadt vér darabkák is vannak. gond?

köszi


2011. ápr. 3. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tartott sokáig, nem emlékszem pontosan hány napig, de olyan nem volt, hogy elmúlt és visszajött. Inkább kérdezd meg a nőgyógyászodat, vagy a védőnődet!
2011. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz, akkor lehet, hogy ez már a menzesz. Nekem mindkét gyereknél a 6 hetes kontroll előtt már megjött és el is múlt mire dokihoz mentem. Bár kicsit furcsa, hogy ennyire összeér a két vérzés. De gondolom a tisztuló már nem volt olyan nagy mennyiség a vége felé.
2011. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoptattam és 5 hét után múlt el a gyermekágyi vérzés,majd a 6.héten már menstruáltam!!!(onnantól folyamatosan és pontosan)pedig 7 hónapig szoptattam.6 hetes kontrollra már úgy mentem,hogy mensi volt!!!
2011. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szoptatok, a szülés után úgy zajlott mint a nagy könyvben, lehet h ez már mensi,
2011. ápr. 3. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, hogy szülés után meddig tartott a tisztulás, de a 6 hetes controllon csúsztatnom kellett 1 hetet, mert megjött a mensim. Pedig szoptattam. Azóta is rendszeresen megjön. :( Sajnos nem tartozom a szerencsésebbek közé. :)
2011. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!