Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babával mikor mehetün...

10 napos babával mikor mehetünk valahova?

Figyelt kérdés
már úgy kimozdulnék vele egy kicsit... :-D
2009. szept. 7. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép időben már mehettek sétálni. Csak szerintem ne ismerősökhöz vendégségbe, hanem csak úgy sétálni parkba. nyirkos, esős, szeles időben ne vidd ki szerintem
2009. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nehezen viseltem. Két szopi közt ugorj le a boltba vagy kávézni, a babára apa, nagyszülő vagy egyéb tud vigyázni, mobil van. Én majdnem sírtam a boldogságtól, mikor 2 vagy 3 hét után elugrottam a sparba, én ilyen vagyok. Nem könnyű.
2009. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hetesen vittük először a babát nagyszülőkhöz, 3 hetesen a dédikhez. 10 naposan elsétáltunk négyesben a közértbe. Apa tolta a babát, én meg a másik gyerkőc kezét fogtam.
2009. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sétáljatok. Mi 5naposan lesétáltunk egy ismerős családhoz, kiültünk a kertbe, gyerkőc mózessel az asztalunkon, és durmolt. Azóta is minden nap sétálunk. Hőméréskeltnek megfelelően öltöztetve. ÉS mind a ketten JÓL vagyunk. Én ki tudok mozdulni, a gyerek meg levegőn van.
2009. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én júniusban szültem, és még két hetes se volt, mikor először lementünk. Csodálatos volt.

4 hetes volt, mikor vettünk neki fekvő kengurut, és már átbuszoztam vele másnap a városon a barátnőmhöz, akivel szinte egyszerre szültünk. Azóta minden héten egyszer-kétszer megyünk egymáshoz, vagy együtt valahova a városban. Igaz most már nehezebb egy picit, mert kezd hűvösödni az idő, de én amondó vagyok, hogy jó a babát az aktív, mászkálós életmódhoz szoktatni, mert ha nagyon megszokja az otthoni burkot, kínszenvedés lesz vele még a közértig is lemenni. Mindenki hüledezik, hogy én milyen mobil vagyok, azok is, akik babásak, és alig mozdulnak ki 7-8 hónapos babájukkal, főleg nem messzire. Én meg felkapom a kengurut és uzsgyi! :)

Szóval csak bátran! :)

2009. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!