Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan változtatta meg az...

Hogyan változtatta meg az életeteket a baba?

Figyelt kérdés
Mármint férjetekkel való viszonyban, barátok..stb.
2009. szept. 7. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Az én lányom 1 éves és még mindig szopizik. A mi életünk teljesen más,nincsennek bulik csak ritkán. De ismerek olyan családokat ahol inkább tápszert adnak a babának (mert azt bárki oda tudja adni neki) és ők ugyanúgy élik az életüket. Pár hetes baba mellett is tudnak úgy élni. Attól is függ,hogy van-e segítséged (Nagyszülők,rokonok). A férjemmel nálunk még szorosabb lett a kapcsolat,azóta szinte egyáltalán nem veszekedünk,és nagyon boldogok vagyunk!!! :)
2009. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férjemmel semmit nem változtatott meg, maximum azt, hogy még több házimunkát csinál, mint eddig, hogy segitsen, de jó viszonyunk volt és van. Barátok maradtak, ez kb 2 személy, 1 párocska és 1 család, haverok nem voltak előtte sem. Azaz akivel eddig tartottuk a kapcsolatot és jól megvoltunk, azok most is megvannak :) Anyuval kicsit elmérgesedett a viszony, mivel túl gyakran látom, és túl sokat ugrálok a kicsivel az ő ügyeit intézni, eddig külföldön laktunk, jobb volt az a távoli kapcsolattartás, most sokallom a jelenlétét.
2009. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! megváltozott az életem az tény. nyüzsi, stresszes melóm volt, sok emberrel. most van, hogy napokig csak a férjemmel tudok beszélni. keressük a társaságot, de nem mindig tudunk játszóházba, játszótérre menni. és az egyébként is már más hangulat, mint a munka őrült tempója :)

a barátaimmal ugyanolyan jó a kapcsolat, de nem mindig tudunk találkozni, inkább ők ugranak fel hozzám dumcsizni, lelket kiönteni.

soha életemben nem takarítottam ennyit, mint most a 10 hónapos fiam után :))))

néha úgy érzem, ez az élet egy teljesen más dimenzó - más már a fontos, mint rég, máshogy zajlik minden, ennek ellenére nem érzem, hogy bármiben is kevesebb lenne. csak más. és a fiamat imádom, az ő szeretete mindenért kárpótól, ami néha hiányzik és mindig ad valami olyan pluszt amit régen el sem tudtam volna képzelni.

januárban jön a hugica, akkor gondolom, megint gyökerestül megváltozik minden. bocs, ha hosszú voltam!!

2009. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!