Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ezt mind az ún.3 napos...

Lehet ezt mind az ún.3 napos lázra fogni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Kislányom 14 hónapos. 3-4 napig nagyon magas láza volt, majd a tegnapi nap folyamán jöttek a pöttyök. Ez idáig rendben is lenne, DE...

Ma már nem láttam a pöttyeit, hanem egy sokkal összefüggőbb pirosságot a bőrén. Egész nap nagyon nyűgös, nincs étvágya, nagyon nehezen alszik el, ha elalszik, akkor is kis idő múlva fölébred. Rosszabb állapotban van, mint mikor 39,8! fokos láza volt. Egyébként a láza nyomtalanul eltűnt, hőemelkedése sincs.


2009. szept. 6. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnék belekotyogni feleslegesen, de ez nem vmi gyerekbetegség lehet ? Sztem lássa doki, az a tuti100!

2009. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt egy vírus okozza. A 3 napig tartó láz és a kiütések a velejárói. Csak a nagyfokú nyűgösség, az étvágytalanság, a nyugtalan alvás és a nem csupán pöttyös, de összefüggőbben piros bőr miatt aggódóm. A doki mondta, hogy ez a baja, csak akkor még nem jelentkeztek ez utóbbi tünetek.
2009. szept. 6. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha...csak az a baj, hogy itt max. találgatunk. Remélem azért lesz olyan, aki már találkozott ezzel és tud segíteni a válaszával! Jobbulást a kicsidnek!
2009. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. szept. 6. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd visza a dokihoz. Nekem is volt ez a betegség a lányomnál de nem volt rajta utánna ilyen pirosság. A pöttyök voltak egy pár napig az is nagyon halvány volt. És el is múlt magától. Lehet, hogy begyűjtött valamit amíg le volt gyengülve az imunrendszere.
2009. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj sztem,az én 14 hós kislányomnak egy hónapja volt ez a betegsége,ha jól tudom roseola a neve..nálunk is 3 napig láz,azt a kis piros kiütések követték,és utána még kb 1 hétig rajta is volt halványan az említett összefüggő piros folt,amit én halványabbnak véltem, ezért nem is foglalkoztam vele túlzottan..és fürdés közben volt csak észrevehető.

Nála ez teljesen elmúlt.Remélem tudtam segíteni.Szerintem ne aggódj, de ha megnyugtat vidd vissza orvoshoz, hogy lássa...

További szép estét:)

2009. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind3enkinek köszönöm! Meggyógyultunk! :)
2009. szept. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!