Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy nem baba? 1 hete...

Nikcsi kérdése:

Baba vagy nem baba? 1 hete kesik a menszeszem, tesztek negativok, mindig pontos 28 napos ciklusokkal. Hom 37 felett van. Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem az elejen. Van egy 7 honapos kisfiam, mult honapban elhataroztuk hogy szeretnenk neki kistesot. Szules utan mar rendes fogamzasgatlot szedtem, mert nem szoptathattam. Szules utan 6 hettel meg is jott a menszeszem, akkor kezdtem a gyogyszert. Mult honapban megallapodtunk hogy johet a masodik baba, abba is hagytam a szedeset. Ma 1 hete hogy kesik, kivancsisagbol mertem a homet, 37 felett van, viszont egy halom terhessegi teszt negativ. Hozzatennem, nekem pontos 28 napos ciklusaim voltak meg fogamzasgatlo szedese elott is, sosem kesett.

Tapasztalatokat varnek, erdemes meg tesztelnem kesobb, vagy menjek orvoshoz?


2009. máj. 13. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a fogigátló kavar be... nekem van ismerősöm, ki egy fél évig nem menstruált. de biztos, ami biztos várj még két hetet és tesztelj utána.
2009. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy igazad van mar az en fejembe is megfordult, vagy talan kesobb lehetett peteeresem? Nem tudom. A kisfiamnal mar a menszim elott valo nap pozitiv lett a teszt.
2009. máj. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!