Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bajon túl lehet így élni egy...

Bajon túl lehet így élni egy 3 napos táborban? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát Fonyódra megyünk 3 napra.. a legnagyobb bökkenő hogy szemüvegem van... :S és főleg olyan játékokat jászunk. ahol rohangálni kell... (pl számháború...) mit tegyek??? kontaktlencse kizárva, mert az orvos nem engedi 16 év alatt... (3 napra sem...)

előre is köszönöm!


2011. máj. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor marad a nagyanyós megoldás...

Marad rajtad a szemüveg csak valami szalaggal megkötöd,hogy ne essen le ha esetleg előre ugrasz hasra fekszel hasonlók....

De mitől félsz???Hogy leesik vagy hogy összetörik??

2011. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok 6 éves korom óta szemüvegem van és túléltem már pár sporttevékenységet
2011. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túl lehet élni.

Hogy a szemüveged túl fogja-e élni, azt nem lehet tudni... :)

2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a szemüvegem tökre nem érdekel... csak az hogy meglehetősen gátolni fog... :(
2011. máj. 24. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
én már küzdősportedzésen is vettem részt szemüvegben. Hidd el, nem fogsz belehalni, érezd jól magad!
2011. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, nem lesz semmi baja a szemüvegednek.


Én is számháborúztam már szemüvegben, nem esett le.

Meg foci, kosár, röpi és sosem esett le.


Mondjuk kosár, röpi ha durván játszunk akkor levettem.


Már kontaktlencsém van... am de durva hogy nem lehet 16 alatt kontaktlencséd ezt nem is tudtam...

2011. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem az orvos ezt mondta... mert volt egy gyerek aki engedély nélkül vett magának és a kontaktlencse beszürkítette (magyarul szétkarmolászta de annyira, hogy már minden terület karcolás volt) a szaruhártyáját, hogy meg kellett operálni a szemét... különben valami borzalmas mennyiségű látáscsökkenése (mert ugyebár nem látott át rendesen a szaruhártyáján.. ezt most nagyon jól megfogalmaztam.. XD) volt...
2011. máj. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!