Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok ilyeddve!...

Nagyon meg vagyok ilyeddve! Reszletek lennt . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24-en meg kell jonnie a menstruaciomnak most pedig 19-ke van .Ket napja eszrevettem valamilyen barnas-sargas foltokat a bugyimon .Mar kozel 1 eve menstrualok de meg sohasem volt ilyen eset . Mi lehet az oka?? Kerlek segitsetek nagyon meg vagyok ilyyedve!
2011. okt. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megijedtem a helyesírásodtól! o.O
2011. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én is meg lennék ilyeddve az írásodtól. xD
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt mostanában védekezés nélküli szexuális kapcsolatod? Ha igen, akkor lehet beágyazódás is, de nem akkor valószínűleg meg fog jönni, mivel még csak egy éve menstruálsz nem állt be rendesen a ciklusod.

És ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor megtanulsz helyesen írni. De amúgy ne parázz.

2011. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban ilyesssztő, ha valaki így ír... Bocsi.


Amúgy valószínűleg semmi bajod. Ilyesmi előfordul.

2011. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barnás-sárgás foltok = meg fog jönni... ez az eleje az egész menstruációnak, főleg, hogy mindjárt meg kell jönnie.


Ha 1 éve menstruálnál, akkor szerintem lett volna már ilyen tapasztalatod, de mindegy, nem az én dolgom, nem tudhatom. Viszont rakj be tisztasági betétet, és ne húzz fehér gatyát a menstruáció előtt! És ne félj!

2011. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!