Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a suttogó könyvekről?

Figyelt kérdés
Megvenném csak kétségeim vannak,hisz régen sem könyvből birkóztak meg a feladatokkal,de ha jók a tapasztalatok,akkor eloszlanak a kételyeim.
2009. szept. 6. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Én az elsőt olvastam-vannak benne érdekes dolgok,de minimális ,amit alkalmaztam.szerintem könyvtárból kölcsönözd ha tudod,én így olvastam és egyszer elég is volt
2009. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsőt elolvastam, és van, amit átvettem belőle, de egy olvasásnál többet valóban nem ér. Bár más könyvet is megvesz az ember, és van, hogy csak egyszer olvassa, szóval, ha telik rá, vedd meg, aztán max továbbadod majd a következő anyukának :)
2009. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A magyar védőnők nagyon elítélik. Egyáltalán nem gyermekközpontú, hanem inkább az anyuka igényeit veszi figyelembe. Nem gyermeket nevel, hanem gyermeket idomít. Azért érdemes elolvasni, hogy lásd mit nem fogsz csinálni a gyerekkel.
2009. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Én elolvastam a Suttogó mindent megold,és a Suttogó titkait is.Én csak ajánlani tudom,sokmindenre ráébreszt sokat lehet tanulni.Én egyáltalán nem gondolom azt,hogy "idomítás",hiszen nem állatokról szól a könyv!Pl: a Felvesz/letesz módszer nálunk nagyon is bevált,és azóta is működik.Sztem olvasd el,és akkor Te is megtudod,hogy miről szól.Nem kell persze betartani mindent,úgy neveled a gyermeked ahogy TE szeretnéd.Nyugi én sem a könyvből tanítom a gyermekem,de ha valahol esetleg megakadok,akkor bizony ott a válasz a könyvben,és sokat segít.Szép Estét!
2009. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam(2 kötetet)...beleolvastam...és gyorsan elajándékoztam.2 gyerekes anyuka
2009. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Teljes mértékben egyetértek a 20.56-os válaszolóval, tehát "pro" Suttogó!
2009. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Én mind a 3 kötetet elolvastam és igenis vannak benne hasznos,jo tanácsok.


2 gyerekes anyuka

2009. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!