Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason vagy oldalt aludjon a...

Hason vagy oldalt aludjon a baba másfél hetesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém hanyatt aludt, amíg magától meg nem tudott fordulni. A hason alvást sokan nem javasolják, mert állítólag ebben a helyzetben a leggyakoribb a bölcsőhalál, viszont az is tény, hogy a hason altatott babák hamarabb fordulnak és sok mindent előbb csinálnak, a medencéjének is jobb. Az én babám utált hason lenni, nem is aludt így el. Most, hogy már meg tud fordulni, általában oldalt alszik, de van, hogy hasra fordul. Végülis mindegy, ahogy neki jó.
2008. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a kórházba azt mondták oldalt fektessem hol egyik hol másik oldalára tegyem le aludni. nekünk jó mert utál hason lenni
2008. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták oldalt alugyon,de én hasra tettem.Nagyokat aludt és ha bukott nem nyelte vissza!
2008. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam csak hason akart aludni,és én hagytam.

A lányom utált hason lenni,de néha akkor is muszáj egy kicsit,de ő hanyatt aludt.Döntse el a baba.

Őrködni meg őrködik a légzésfigyelő.

2008. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!