Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babáknak...

Mi a véleményetek a babáknak való borostyánkőről? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom a láncra gonolsz a babáknak.én nem tartom praktikusnak,lehet hogy jó,és rengetegen használják és esküsznek rá,én nem merem feltenni a nyakába,igy is mindent levesz magáról,még az előkét sem tűri meg magán,és roppant balesetfeszélyesnek tartom.igy lehet,hogy használ,de inkább járkálok vele egész északa mint bármi balesete legyen,én féltem.
2009. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok,én ennek nézem utána nemrég,de még nem vettem,de ezt lehet kipróbálom,ez nem veszélyes.

[link]

2009. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a természetes megoldásokat,de úgy vagyok vele mint az első válaszoló,nagyon balesetveszélyesnek tartom,ha egy baba nyakában bármilyen lánc van.Ettől még lehet,h használ.:))
2009. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak hónapok óta a nyakán van és semmi baja tőle.

Viszomt kevésbé szenved a fogzástól,tehát nekünk nagyon bevált.

13 hós nagyfiú anyukája

2009. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még most sem nagyon tudom elhinni, de nekünk használ. Amióta a nyakában van a lányomnak, sírás nélkül elalszik és már 1-gyel csökkent az éjszakai ébredések száma. Amúgy meg én is féltem tőle, de észre sem veszi. És még jól is áll neki :)
2009. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bele van építve egy olyan dolog ha valamibe bele akadna akkor a lánc magától elszakad!Én Németországból kaptam!Remélem beválik!Köszi a válaszokat!
2009. szept. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!