Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.8napos babánk eddig...

S. O. S.8napos babánk eddig 50-60 max 80gr-ot evett, most 110et sikerült! Nem lesz baj?!?

Figyelt kérdés
további étkezések hogy legyenek? 3óránként eszünk. kihagyjunk egyet?
2009. szept. 6. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, nyugodj meg, annyit eszik ammenyire szüksége van. Ha nem lesz éhes 3 óra múlva akkor úgysem fog enni, kínáld meg azért ne hagyd ki.
2009. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, semmi baja nem lesz. Biztos éhes volt szegényke, kis mohó :)

Csak akkor etesd legközelebb, ha látod hogy éhes.

Jó babázást.

2009. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A babád pontosan tudja, hogy mennyire van szüksége. Egyszer nagyon keveset szopik, máskor ijesztően sokat. Én nem 3 óránként, hanem akár 1 1/2 óránként is megkínáltam cicivel a gyerekeimet, persze ha nem aludtak csak akkor. Ne izgulj és szerintem nem kell mindig mérni.
2009. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem holnap lesz 3 hetes a kislányom,és 6.naptól kezdve 90 és 130 között eszik,ha már 70-80-at eszik attól pánikolok hogy nehogy betegség lappangjon benne,vagy kevés a tejem és csak ennyit tud szopizni. De aztán utána mindig belehúz és 130-150-ig meg sem áll! :)
2009. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

okés, rendben. kíváncsi leszek a továbbiakra.most pl nem alszik, pedig cicin a szopizás végére teljesen kidől... :-D


Köszönöm!!

2009. szept. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!