Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 9-10 hós babátoknak...

Mit adtok 9-10 hós babátoknak uzsira és vacsira? Miért ébred a kislányom már éjjel egykor farkas éhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan haladunk az étkezések kiváltásával, még csak az ebédet sikerült főzire, az uzsit pedig tejpépre (gyümivel). Este 19.15-kor és 20.45-kor tápit eszik (összesen kb. 300 millit - se többet, se kevesebbet), majd elalszik. Próbáltam az elsőt zöldségpéppel helyettesíteni, de nem fogadja el eddig. Éjjel pedig már egy órakor enni akar, 120-150-et lehúz, aztán néha még négy óra körül is. Nálatok hogy van ez?
2009. szept. 6. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám, 7-én lesz 9 hónapos. Ő csak reggel és este eszik tápszert, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép. Én nem rakok hozzá délután már gyümölcsöt. Este viszont BEBA jó éjszakát tápszert adok neki. Miután ezt adtam neki este, azóta alussza át az éjszakát. Ja, és uzsi 17 óra körül van, vacsora 19:30 körül.
2009. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


az én fiam is tápis volt,de 2hós korától nem kelt éjjel..

igen,valszeg nem elég neki a napi kaja,azért kel,de lehet szomjas is,teáztatod? az ebédben van husi is? a tejpép nekünk is ment,de a reggeli és a vacsi a mai napig kakaó-régen tápiból,most babatejjel- nálunk először az üveges kaják váltak be,15hós koráig,amit főztem nem ette.. próbáld meg hátha.. azok jó laktatóak..

uzsira gyümi,tejpép volt nálunk is...

2009. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok: baba joghurtot és baba pudingot is kapott néha,az is bevállt uzsira
2009. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, itatom is sokat. A jó éjszakát Beba nem túl sűrű? Van rendesen kaki?
2009. szept. 6. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
én uzsira zab vagy tönkölybúza kását adok neki néha gyümivel néha nem, este főzelék amit ebédre is husival vagy sajttal. éjjel nem kel. 4-5 körül uzsi, 7 körül vacsi 8ra alszik kb reggel7ig.9,5 hós
2009. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem vészesen sűrű, sőt, és egyáltalán nem fogja a baba székletét. Próbáld ki, hátha segít!
2009. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, minden jót nektek!
2009. szept. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!