Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hós kisfiam még napi 3*...

13hós kisfiam még napi 3* tápszert iszik. Reggel, este, és délben is sajna. Hiába próbálom az ebédet kiváltani, semmit sem fogad el. Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Csak a tápot, tejpépet, joghurtot, krémtúrót, májkrémes kenyeret eszi(vagyis a májkrémet csak, mert még nem tud rágni.)
2009. szept. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

és nem próbáltad a nap más szakában adni neki a főzeléket?

van mikor én kicsim se eszi meg délben, de akkor megeszi este.

2009. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, ő is 13hós
2009. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én fiam is este ette ekkoriban a főtt kaját.

reggel tápszer, délben sinlac, v tejpép, meg vmi joghurt, du. gyümi este főtt kaja, fürcsi után tápszer. így evett. tök bevált hónapokra:)

2009. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha jó éhes ? szóval én pl. úgy csináltam hogy a főzelékkel meg sem próbálkoztam máskor csak a nagy délutáni alvása után (vagyis igazából az neki inkább 12 től kezdődött). És akkor egy kicsit már ébren volt akkor utána jobban elfogadta.

De egyébként ugyanilyen kis válogatós volt mint amit írsz. Nálunk is a tejtermékek mennek szinte csak, én beletörödtem akkoriban hogy a kedvenceit (bolognait nem túl fűszeresen, meg paradicsomos krumplit, illetve sütötök pürét megeszi jó sok belereszelt sajttal) ette.

2009. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!