Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtatok bébiételt és...

Meddig adtatok bébiételt és mikortól ette kizárólag azt amit ti esztek?

Figyelt kérdés
Kisfiam a jövő héten lesz 1 éves.4 hós kora óta táplálom hozzá mindent megeszik legyen az az én főztöm vagy üveges.Mostmár szeretném ha azt enné amit mi ha nem kellene az üvegeseket venni csak ha esetleg megyünk valahova és nincs mód arra hogy a főztömet egye.Ti hogy csináltátok meddig adtátok az üvegeset?
2009. szept. 5. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves korától már eheti azt amit ti.
2009. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hós a babám néha még adok neki üvegeset, ha olyat főzök, hogy nem kaphatja. Iolletve, hogy ne kapjon 2x ugyanazt. Ebédre és vacsira is főtt kaját kap. Vacsi után még eszik velünk hideget is.
2009. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyéves kora korul kezdett teljesen átállni a fiam a mi kosztunkra, már ha kedve volt hozzá...másfél éves, még mindig tartok itthon uveges bébikaját vészhelyzetre, ha épp nem ízlene neki valami.

1 éves kora elott is leginkább én foztem neki kulon, uvegeset ritkán kapott, de most már nincs miért kulon fozocskézni. jo, ha egyfélét sikerul osszehozni:)

2009. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hónapos de még nekem is sokszor van ha megyünk vhova hogy viszek bébiételt (ezt a junior menüt szóval ami darabos) illetve itthon mindig van vésztartaléknak.

Mert van hogy mindent eszik a mi ételünkből válogatás nélkül még a mustárt, hagymát ilyesmit is, húst, fasírtot szóval mindent, máskor meg megkóstolni sem hajlandó semmit, és olyankor hiába is ültetem oda, amig látja h az az étel az asztalon van amit mi ettünk addig egy falatot sem hajlandó lenyelni.

Szendvicset ritkán eszik, szóval azt se tudom ilyenkor bevetni, így marad a babakaja.

Azt bármikor megeszi.Én meg örülök, hogy vmi normális étel került a gyomrába (keksz, kinder pingvin vagy akármi helyett)..

De ha nekem mindent eszik akkor nagyon szerencsés vagy és simán adhatod neki azt , nem kell neki már bébiétel..

2009. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok az utolsó mondatban azt akartam irni hogy ha NEKED mindent eszik...bocsi
2009. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!