Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hetes babámnak születése...

Három hetes babámnak születése óta van, hogy remeg az alsó szája amikor fölemeljük. Ez nem baj? Más babónak is van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hotgy baj-e de az én kislányom is csinálja.Remélem nincs baj.
2009. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fiam még fél évesen is csinálta, semmi baj nem lesz ebből.

Legalább is nekünk ezt mondta a doki, és nem is lett. Most már 3 éves.

2009. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem a lányom akkor csinálta mikor fázott,vagy pisis volt a pelusa vagy sírt.szerintem sincs semmi baja,de sztem azért nézd meg a pelusát...
2009. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem annó a dokit, FÁZIK, illetve kirázza a hideg. A felnőtteknél ugye libabőr jelentekezik, de a babáknál a száj remegtetése.

Én fel is írtam, hogy mikor volt először libabőrös, olyan édes volt, tisztába raktam és a combija pöttyös volt. :):):) Azóta nem remegett a szája.

2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor nalunk vizitelt a gyerekorvos, a babam sirt es kozben remegett a szaja. Az orvos akor mondya, hogy ez kalciumhianyt jelent.
2009. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!