Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki húslevest?

Adhatok neki húslevest?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos a babám, eddig csak szopizott. Még gyümölcsöket sem kapott. Anyósom szerint kezdjem húslevessel, kóstoltassam vele azt. Szerintetek? Vagy gyümölccsel kezdjem?
2009. szept. 4. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezek az anyósok....:)
2009. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyümi! De kb 1 hónap múlva eheti a levesből a répát.
2009. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
naa most komolyan!
2009. szept. 4. 21:46
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi második! :)
2009. szept. 4. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 6 hónapos gyerek mindent szívesen megkóstól.Próbáld ki,a gyerek fogja tudni,hogy kell-e neki.
2009. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megkóstoltathatod vele. Talán szívesen kezdené folyadékkal. Csak egy új íz. Az anyósod nem hülyéskedni akar, neki is volt babája, lehet, neki is az anyja mondta, egy jó tapasztalat után ajánlja! Próbáld meg. Nincs akkora jelentősége a sorrendnek, az csak amolyan ajánlás,A bébid már fél éves, nyugodtan megkóstolhatja!Lassan már foga lesz, és ő is az asztalhoz ülhet!

A húsleves könnyű, és finom kis íz, lehet hogy szereti.

A főtt répa élég durva - bár a babák eszik.

Kezd azzal, ami van otthon. Már abból az óvatos 3 hónapos korszakból ti kimaradtatok.

2009. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok. szerintem gyümivel kezdjél, ha a komoly véleményemre vagy kíváncsi. :)))

én mondjuk almát meg répát adtam. szóval azért el lehet ettől térni. a gyümit azért javasolják, mert édes, és könnyebben elfogadják a babák.

2009. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

É így csinálnám:

alma

krumpli

barack

répa

sütőtök

rizs

húsleveszöldség

2009. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem is a gyümivel kezd,mivel az édes ízeket először még jobban kedvelik a babák,ez bizonyított tény

a saját véleményem meg az hogy előbb ,a gyümik után ,a leveszöldségeket kellene adni,és miután kitapasztaltad hogy mire hogy reagál,utána adni a tulajdonképp zöldség kivonatos levet,és azt is szigorúan külön fűszerezés nélkül

2009. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az előző vok,annyit az anyósról,hogy az én babámnak 3 hónapos kora óta tehén tejből készúlt híg tejbegrízt akarna tukmálni,persze eszem ágában sincs engedni,azóta az orvostudomány sokat fejlődött és így szerencsére sokkal ínkább tehetünk a babánk egészségéért
2009. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!