Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos kicsim csak az egyik...

6 napos kicsim csak az egyik mellemből (bal) akar enni, miért lehet ez, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha rárakom a jobbra, eltolja és bealszik, vagy sír. Akkor is, ha a jobb mellemmel kezdődne az evés. A baba a 42.hétben született, félek, hogy ha nem eszik eleget csak az egyik mellemből, baj lesz a fejlődésével.
2008. jún. 4. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van elég tejcsi a jobb melledben is? Vagy nincs jobban bedurranva mint a másik? Nálunk a babám 2 hétig csinálta ezt(a mai napig nem tudom miért!)aztán egyik naprol a másikra az is jó volt neki.Addig azt az oldalt lefejtem
2008. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ennek az oka a magzati élethez kötödik. valósinű h a fejének elhelyezkedése a bal melled alatt volt és ezért szereti azt jobban. ritka jelenség de létezik és van h mindig csak a ballt fogja elfogadni a jobból fejni kell, de ez a ritkább mert 98%ba egy idő után elfogadják a másik cicit is, de probálgatni kell nem szabad feladni hiába utasitja el! Nekem ezt a kórházba mondták a szülsznők csecsemősök mert nekem meg jobban kedvelte a jobb cicimet de 2 hét multám már mindketőt ugyanannyira szereti:D
2008. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nekem is ugyanezt mondták! Kitartás és próbálgass, előbb-utóbb elfogadja a másikat is! Egy 2 hetes kislány anyukája.
2008. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy előbb utóbb fog enni a másik melledből is. Az én babám a kórházban egyáltalán nem akart enni a bal mellemből. Aztán hazajöttünk, és egyszercsak elfogadta ezt a mellemet is. Persze a kórházban rengeteget kellett ehhez erőltetni. Úgyhogy ne aggódj, mert mint az előttem hozzászólóknál is olvashatod, mindenkinél hasonlók voltak a tapasztalatok.
2008. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!