Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 7-8-9 hónap körüli...

Akinek 7-8-9 hónap körüli babája nem eszi meg a tejpépet, mit az vacsorára?

Figyelt kérdés
Természetesen, aki már hozzátáplál, és itt tartanak.
2009. szept. 4. 12:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És természetesen a kérdés, hogy mit aD?? :-))
2009. szept. 4. 12:41
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére szereti a kislányom a tejpépet,de vannak napok amikor nem eszi meg. Ilyenkor főzeléket próbálok neki adni

( a védőnő tanácsára).

2009. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sinlacot próbáltad már? Én szoktam gyümit turmixolni pl. banánt és ebbe keverem bele neki a Sinlac port.

Esetleg kukorica vagy búzadarát simán vízben megfőzni és utána gyümivel összekeverni.

A főzelék is jó ötlet, ha szívesen megeszi.

A Sinlac jobb is a tejpépnél. 7-8-9 hónaposnak még korai a tejtermék és bizony a tejpép is ezek közé tartozik...

2009. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose adtam tejpépet, tápszer volt a vacsora, ha már nem szoptattam esetleg.
2009. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

A vélemények ezen is megoszlanak!Szerintem egy 8hós babának már nem korai a tejtermék!!!Az én kislányom is 8hós kora óta eszik tejes dolgokat!!Én tápszert adok neki vacsira fürdés után és szépen el is alszik!!

6 körül eszik főzeléket vagy szalámit kenyérrel,esetleg joghurtot és végül a tápi!!10hós!

2009. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A tápszer a tejpép sorsára jutott, ezek szóba se jöhetnek nála. Főzelékből már így is 2x kap, Sinlacot még nem próbáltuk, csak receptre kapható?? Zappehellyel szoktam sűríteni gyümölcsöt, de kukoricadarát kaphat már??
2009. szept. 4. 13:15
 7/15 anonim ***** válasza:
cicizik még
2009. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
?
2009. szept. 4. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kukoricadarát régóta adok a lányomnak. A védőnőm már a hozzátáplálás elején is javasolta. Sinlac-ot recept nélkül is megveheted, de kb. kétszeres áron.

Vacsorára én is főzeléket, gyümölcsöt(darával, Sinlac-kal) szoktam adni.

2009. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Milyen típusú/márkájú a kukoricadara? Hol veszed? DM?
2009. szept. 4. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!