Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babóm még mindig nem...

14 hós babóm még mindig nem megy. Kezdek egy kicsit aggódni. Mit tegyek? Mivel öztönözzem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a helyzet. az orvos szerint teljesen normális, nincsen lemaradva. ösztönzésre nem javasolt semmit se, azt mondta majd magától elindul. már én is nagyon várom azt a napot, minden reggel azzal kelek, hogy hátha majd ma!

a környezetemben szinte minden baba már 1 éves kora előtt járt. ezért én is meg voltam ijedve az elején.

2009. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 15,5 hónapos, most kezd pár lépést megtenni egyedül. 18 hónapos korukra kell stabilan menni-ezt mondta a védőnő. Addigra szerintem a te babád meg az enyém is szaladni fog.
2009. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hós és 6 napja tette meg első önálló lépéseit.

Nagyon vártuk már, mert a nővére 11 hónaposan már szaladt. Vagyis nincs két egyforma gyerek.

Ne aggódj! Ha eddig minden rendben volt, akkor valószínűleg már csak napok kérdése. Akkor fogja megtenni az első lépéseit, amikor nem is számítasz rá.

2009. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam aug.26.án indult el,akkor 15.5 hós volt.SZval semmiről nincs lemaradva,nyugodj meg.
2009. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!