Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ettől nem lesz baja a...

Ugye ettől nem lesz baja a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ostobaságot kérdezek,de már annyi mindenről hallani rosszat!Szóval 3,5 hónapos kislányom szinte mindig ugyanarra fordítja a fejét alváskor.Mikor fent van forgatja rendesen mindkét oldalra,de elaludni kizárólag a jobb felén hajlandó.Így nem baj ez(gondolok hipotóniára-ugyanis erről hallottam)?(buksija nincs eldeformálódva)

Köszönöm,hogy időt szakítottatok a válaszra!

Mindenkinek jó babázást és további szép napot!


2009. szept. 4. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Az én fiam is ezt csinálta ennyi idősen! Most 6 hónaposan kezdett el hason aludni! Semmi baja :) 2 hónaposan volt hogy csak az egyik oldalán aludt akkor kicsit ferdén tartotta a fejét, meg kicsit olyan nyomott volt szegénynek! De már minden rendben van vele! :)

2009. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Így már megnyugodtam!

Minden jót nektek!

2009. szept. 4. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 és fél hónapos a lányom, és kezdettől fogva csak a bal oldalán van a feje. Át-át forgatja alvás közben is, de mikor leteszem automatikusan arra a felére fordul. Nincs eldeformálódva a buksija. Mikor hazajöttünk a kórházból, anyukám felhívta a figyelmemet arra, hogy látszik a pocakban merre fordította mindig a fejét. Ő már ezt akkor észre is vette. AZóta sincs vele semmi baj.
2009. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!