Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem a kislányomnak (10...

Vettem a kislányomnak (10 hónapos) túrókrémet. Nitrogénnel van habosítva. Ettől adhatom neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Az én fiam is 10 hós,de én még nem merek neki ilyeneket adni!Ki tudja mi van benne?Lesz ideje az életben elég tartósítószeres terméket enni!Szerintem adjál neki babákank való pudingot,vagy készíts otthon! Natur joghurt+valamilyen gyümi vagy gyümölcsös bébidesszert!
2009. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom mi az a nitrogén én bizti nem adnék neki ilyet .Meg van ö nélküle is ,egyébként a turorudi is tartalmaz tartósitot . Nincs nekik ilyen kajára szüksségük.Majd ha már nagy lesz ugy is fog enni ilyen jó kis édességeket.
2009. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én sem adnám. Elég neki a naturjoghurt gyümivel. Ráér még ezekkel a felnőttes finomságokkal.
2009. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A levegő 78 %-a nitrogén, tehát azt lélegzed be. Azért nem oxigénes levegővel habosítják ezeket a termékeket, mert az oxigén erjedési folyamatot indít meg.

Nyugodtan add neki. Ez nem tartósítószer, természetes gáz.

2009. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
még én se kivánok ilyeneket és kerülöm a csipszeket , kola stb.. a gyereket is probálom más ra terelgetni jó nem tiltom de bele egyezik .
2009. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a gyors választ!
2009. márc. 25. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Csakhogy a trúrókrémben nem is kevés a tartósítószer.
2009. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen :) Létezik, hogy ennyien nem tudják, mi az a nitrogén? Döbbenet.
2011. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!