Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek tipegő...

Milyen cipőt vegyek tipegő babámnak?

Figyelt kérdés
Konkrétan ti milyen márkákat vásároltok, ami bevállt, és hol?
2009. szept. 4. 04:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az ortopédus azt javasolta, hogy:

-zárt orrú, zárt sarkú, bőr, fűzős, magas kérgű cipő legyen. Ne legyen benne harántemelő! (ami a Siestában sajna van)

-A talpa legyen vékony, felnőtt kézzel könnyen hajlítható.

Szóval pl. az Elefanten cipők ilyenek (Deichmanban kb. 8000.-Ft). De találsz a Falcon márkájú cipők közt is megfelelőt.

2009. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

11 hós a lányom, napokban kezdett el önállóan menni.

kintre Elefanten cipőt vettem neki, bentre egyenlőre maradtak a csúszásgátlós-talpú zoknik, meg van egy Liliputija is, ha hűvösebbre fordul az idő.

2009. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a gyógytornász, hogy olyan legyen, ami tartja a bokáját, és a talpa rugalmas legyen, ne kemény.
2009. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elephantent vettem deichmannban. Elégedett vagyok vele, bár magasabb szárút akartam volna, de nem volt.
2009. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

kisfiam 2 éves,10,5hósan indult el,azóta csak a siestát használunk szandált bentre is,meg a cipő is az!nem olcsó,de azért lehet olyan helyeket találni ahol olcsóbb!

mi pl. a soroksári úton lévő Astiba szoktuk venni!nyáron volt szandi csere,5400Ft-ért már kaptunk!

viszont a siesta márkaboltba akciósan is 10ezenél kezdődnek!

A dokink azt mondta,ha lehet,és megtudjuk venni,akkor 3-4éves koráig siestázzunk!cipőre aztmondta mindegy milyen az ugyse sokat van a lábán!a szandi a fontos a lakásban is!

2009. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok!lemaradt,hogy 3-4éves korra alakul ki a gyerekek talpformájuk,ezért érdemes odafigyelni.
2009. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pediped-et
2009. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elefantent a deichmannban.
2009. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden orvos mást mond, valaki azt mondja legyen harántemelős, valaki azt, hogy ne...szóval akárkit kérdezel mást fog mondani. elefanten, falcon, siesta (bár ebben elég magas a harántemelő)
2009. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!