Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnénk nekik? Segítség!

Mit vehetnénk nekik? Segítség!

Figyelt kérdés

Rokonokhoz megyünk babalátogatóba, már 1 hónapos elmúlt a kisfiú. Nem tudom mit vihetnénk nekik, valami olyat szeretnénk ami maradandó.

Mivel falun laknak a márkás dolgokat nem igazán tudják értékelni.

Azt mondták csörgőt, ilyesmit ne vigyünk, de azt sem mondták, hogy mire lenne szükségük.

Pelenkát, ruhákat kaptak rengeteget. Etetőszéket apósoméktól kaptak. Olyan 10ezer forintig gondolkodnánk, de semmi nem jut eszembe. Zenélő körforgó sem jöhet szóba, az ilyesmit nem nagyon értékelik és állítólag nincs is a kicsi a kiságyba, csak gondolom éjszakára. Kérlek segítsetek tippeket adni, holnap vennem kell valamit, de fogalmam sincs mi legyen az. Nehéz eset!!


2009. szept. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
szia! nemrégiben láttam egy szettet, amiben kéz-, láblenyomat készítő, pici hastincstartó, dobozka a tejfogacskáknak stb. volt benne. szerintem ez aranyos, és az ember nem költ rá, hacsak nincs nagyon eleresztve. viszont később jó emlék lehet, mind a szülőknek, mind a gyereknek. most hirtelen ez ugrott be... remélem kapsz még jó ötleteket!
2009. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs még babanaplójuk, én vinnék egyet. Mi is később kaptuk, de nagyon élvezzük, mikor a férjemmel a kisfiúnknak készítünk bele képeket és leírjuk gondolatainkat, közös élményeinket és fejlődésének történetét.
2009. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Csak eszembe jutott, hogy mi játszószőnyeget kaptunk ilyen idős korában és bár akkor még nem nagyon érdekelte, később nagyon jól elfoglalta vele magát.
2009. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia.most csak arzon gondolkodtam én mit szerettem volna,minek örültem,és mit kérek majd.én szerettem volna egy pihenőszéket a babának.vannak nem túl drágák,de késöbb,sőt már most is nagy szolgálatot tesz.

vagy valamilyen hasonló játékot

[link]

2009. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni pihe-puha bárányszőrt, azt lehet kiságyban is használni és sokáig jó a babakocsiba (jön a hideg).Én ennek örültem volna!

pl.ilyenre gondolok:

[link]

2009. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baba-ágyneműhuzat, babának puha törölköző (fogyóeszköz, mert lepisili stb. és mindig mosni kell), puha vékony hálózsák62-es méret, hogy biztos jó legyen majd.
2009. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!