Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszol, hogyan foglalko...

Miket játszol, hogyan foglalkozol 6/7honapos babáddal?

Figyelt kérdés
otthon,tehàt ne azt irjàtok,h mentek sétàlni,meg ilyenek,hanem amikor a 4fal kozt vagytok.
2013. febr. 3. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leteszem a játszószőnyegre és oda fekszem mellé, beszélek neki, játékokat mutatok neki, mesélek neki, énekelek neki. Ha épp nem tudok ott lenni mellette, akkor is folyamatosan beszélek hozzá, elmondom épp mit csinálok.

Egyébként szerintem a sok beszéden kívül még nem sok mindent lehet csinálni. Ha valami újat csinál mindig megdicsérem és biztatom, hogy nagyon jó, nagyon ügyes stb. Már megtanult tapsolni, berregni, puszit küldeni. Ezeket minden nap csináltam neki és egyszer csak ő is elkezdte.

Ha hason van (mostanában egész nap úgy akar lenni) akkor játékokat rakok elé, úgy hogy ne érje el, de próbáljon menni érte.

2013. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hónapos, és sokat elvan egyedül is. Reggel, miután felkelt, még adok Neki játékokat és akár 2 órát is csendben játszik, de egy az átlag, amit ott hagyom még.

Addig én készülök, ágyazok, takarítok, sminkelek, egyenesítem a hajam, reggelit csinálok, pakolászom, stb. :) Utána játszunk, ill van, hogy Ő mellettem ül, nézelődik, játszik a játékaival, én ránézek a netre, vagy tvzek is, eszem, és aztán 10 óraizik, majd séta, aztán ebéd. Utána megint játék, mondókázás, éneklés, vagy mondom, egyedül is szépen elvan a járókában is, vagy az etetőszékben, amíg főzök pl.

Tud már mászni, puszit ad, (ne jó, nem cuppan, de ad. :)) integet, figyel a nevére, és ha kérdezem, hogy hol a lámpa, felnéz és integet neki. nevetgél és kacag!! Tündér! Igyekszünk sokat foglalkozni Vele, de azt is akarjuk, hogy egyeül is ellegyen és önálló baba legyen később. :)) Ti hogy vagytok egész nap??

2013. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!