Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hetes és mellettem...

Kislányom 3 hetes és mellettem alszik éjjelente. Ha berakom a kiságyba, öt perc és felébred. Más is van így az alvással? Nappal alszik az ágyában is gond nélkül.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szoktasd rá, hogy veled alszik, mert alig tudod majd a saját helyén altatni. Akár hét éves koráig is veled akar majd aludni, és irtózatos hisztiket vág le, ha nem engeded. Ha sír simogasd meg,hogy tudja azért nem felejtették el, de hagyd sírni, mert ha mindig felveszed és engedsz neki, akkor nem lesz idővel egy nyugodt perced sem. Nehéz megállni, hogy ne vedd fel, de majd ő is meglátja, hogy hiába a hiszti, és elalszik.
2009. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Ne szoktasd rá hogy veled alszik! Az én kisfiam a kezdetektől a saját ágyában, külön szobában alszik, csak olyankor tesszük közénk ha nagyon nyűgös vagy fáj valamije és nem tud visszaaludni.

Tedd az ágyába, simogasd a kis fejecskéjét meg arcocskáját, és aludni fog, hidd el. Most kell rászoktatni, amíg ilyen pici.

2009. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi babank 3 es fel hetes es ugyanugy vagyok vele mint te. Sajnalom hagyni hogy sirjon, de muszaj lesz, ha nem nem szokja meg az agyat. Az olemben es a mi agyunkban nagyon jol erzi magat. Probald raszoktatni hogy a sajat agyaban aludjon. Par napja enis ezzel probalkozom esnha hagyom kicsit sirni egy ido utan elhallgat.
2009. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ellenpélda vagyok :)

Kisfiam 6 hónapig köztünk aludt. akkor aztán úgy döntött, hogy visszaköltözik a kiságyba. Mindezt magától. már nem aludt jól köztünk. :)

2009. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!