Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a súlynövekedés?...

Normális ez a súlynövekedés? Született 2960,2 hósan 5700.

Figyelt kérdés
Én nagyon soknak találom. Hurkás, de nem dagadt a pici, 57 centi, 51-el született. Majdnem duplázza a súlyát, és még csak 8 hetes, ha így haladunk, az durva lesz. A doki az egy hós mérésnél (4120) azt mondta, ha így halad, fogyóznia kell. Namost az elmúlt négy hétben még másfél kilót felszedett, így tuti nem fog békén hagyni. Tényleg fogyóztatni kell egy csecsemőt? csak anyatejet kap, semmi mást. Mi a szülei nem vagyunk nagydarabok (169/56, és 176/68) így elvileg az sincs, h tőlünk örökölje a nagyságot. Le fog ez lassulni neki????
2009. szept. 3. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, h lelassul. tök kicsi volt, mikor született. most bepótolja:)

ne stresszelj ezen, örülj, h van étvágya.

2009. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyen a babád, amennyi belefér! Az anyatej ezért is értékes, mert gyorsan felhasználja a szervezete , és amikor elkezd mozgolódni majd a babód a nagyrészét le is adja. Anyatejes babákat abszolút nem szoktak fogyóztatni, nehogy kötélnek állj!!

2009. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy gondolom, egy két hónapos gyereket nem kell diétáztatni. El se tudom képzelni, hogy gondolta, szopik, és kiveszem a szájából, vagy csak szimplán hagyjam ordítani? De akkor nem aggódom, továbbra is eszik amennyi jólesik neki:)
2009. szept. 3. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 2 hónapos. 2900 grammal 53 cm-rel született. Most 4740g 58cm. Szintén csak anyatejes. Szerintem nem baj,ha nagyobb a babád.Csak egészséges legyen. Nehogy fogyóztasd!
2009. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!