Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Pampers pelust?

Használtok Pampers pelust?

Figyelt kérdés
A DM-be 50 pontért kapott kuponfüzetből 25%-kal olcsóbban lehet vásárolni. Ráadásul ha a baba bónusz tagok vagytok és kaptatok 15%-os kupont is akkor azt is fel lehet használni. Megapacknál pl.4-9 kg. ig:6600-25%-15%=4207. -ft azaz 28ft/db.
2009. szept. 3. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Használtunk már Pampers pelust, mert azt kaptunk édesanyámtól mikor megszületett a lányom. Nekünk nem vált be, mert a pisit és a kakit is kiengedte magából.


Egy hete beszéltem egy ismerőssel, és szóba került a pelenka téma (1 éves lánya van), és ő azt mondta, hogy most lehet hogy nem jó nekünk a Pampers, de ha negyobb lesz a gyerek biztos azt fogom ráadni, mert sokkal vékonyabb mint a többi pőelus, és ezáltal kényelmesebb.

2009. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. A DM nagyon nagyot alakított ezekkel a kuponokkal. Mindent ott veszek meg hó elején és NAGYON JÓL jövök ki...
2009. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is Pamperst használunk, nekünk bevált. Most 11 hetes a babám, már a 3. méretet használjuk. Eddig nem volt vele semmi gond.

A Baba-Mama csomagban kaptunk Libero termékmintát, de az nekem nagyon vastagnak és merevnek tünt. A Pampers szerintem puhább és nem olyan "merev" a babán.

2009. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is használjuk, szeretjük.

Viszont a százalékos kedvezmények a DM-ben nem összevonhatók, ez minden százalékos kuponra rá van írva.

Csak akkor összevonható, ha mondjuk van egy -400 Ft-os kuponod meg van egy 15 %-os.

2009. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

ERRE DIREKT RÁ VAN ÍRVA HOGY ÖSSZEVONHATÓ A KEDVEZMÉNY!!!

múlt héten vettem és szenzációs. csak alapáron nagyon drága.

2009. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

AZÉRT NEM KELL LEÜVÖLTENI A FEJEMET!


Az összes többire meg rá van írva, hogy a százalékos kedvezmények nem vonhatók össze....

2009. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vettünk így pelust, nekünk elfogadták!
2009. szept. 4. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:
nem üvöltöttem le a fejed ha még elolvasod. csak azt akartam hogy spóroljunk:)
2009. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De leüvöltötted :-) a netes levelezésben, ha nagybetűvel írsz, azt jelenti, hogy "kiabálsz" :-)

...remélem azért szent a béke :-)

2009. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!