Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Pampers Sleep&Play-t?

Használtok Pampers Sleep&Play-t?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,mi iker lányainknak mindig azt vesszük.Kipróbáltuk az aktiv bébit is,de nekünk az nem annyira jött be.Sokan nem szeretik a Sleep-et,mert nem gumis,de az én lányaimnak nincs nagy pocakja,és nem kémyelmetlen nekik,azt látnám.Nagyon sok pisit elbír,és ők nagyon sokat isznak,úgyhogy nekünk jó.
2011. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz én már ötévesemre nem adok, de neki is csak ez volt jó annyit ivott hogy mindig telepisilt mindenfajta pelust csak ez bírta strapát, pedig ahhoz képest nem is vastag. Most a pocaklakónak is már ezt vettem
2011. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, és lányomnál nagyon bevált.

Jól bírja, nem telik meg nagyon hamar, és nem folyik ki belőle semmi.

2011. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a legkisebbnek azt használom max akkor kap mást ha valami extra akció van


strapabíró ha jó a méret akkor semmi nem folyik ki reggelre is egyben marad pedig nagyon teli lesz ám ! :-) kellemesen vékony így kényelmesebb a babának mint a vastagabb pelusok

2011. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem!mert totál merev és semmi gumírozás,az én gyerekemről"lemászik" :(
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Használtunk, de már nem, mert én vagyok allergiás rá. Arra az illatanyagra, amivel illatosítva van. Ami volt azt elhasználtuk, azzal viszont meg voltam elégedve.
2011. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy merev! Mi csak ezt használjuk, valamiért ez vált be! Pedig előtte a fehér csomagolású Pamperst használtuk, ami azt hiszem, sensitiv! De a sleepet sokkal jobban szeretjük! Többet bír, és egyáltalán nem merev, semmi gond nincs vele!
2011. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak ezt használok a kicsi lányomnál...

Szerintem nagyon jó, hogy illatosított :) nekünk bejött :)

Egyébként, szerintem sem merev, és nagyon jó a nedv szívó képessége! Csak ajánlani tudom! És szerintem ahhoz képest, hogy Pampers, árban is nagyon jó!

2011. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utcsó, kérhetek egy mail-címet?
2011. szept. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!