Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez idegesség jele lehet?

Ez idegesség jele lehet?

Figyelt kérdés
9 hónapos babám szokta csikorgatni az 5 kis fogát de olyan szinten hogy már egy kicsit meg is pattant a fogzománc. Nem szoktunk vele csúnyán beszélni hangoskodni kiabálni. Ha igen akkor mit lehet vele csinálni hova lehet vinni hogy ezt elfelejtse. Ja és még szopik.
2009. szept. 2. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
élvezi. Új neki a fog. Majd megszokja. Próbáld elvonni a figyelmét, vagy adj cumit! Úgyis elviszi majd a kisegér, ha meg is reped.
2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mondogasd, hogy nem szabad.Mindig, amikor ezt teszi, máskor soha.Majd csak megérti!!
2009. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy egy csecsemő lehet ideges!
2009. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem cumizik és csak akkor csinálja mikor játszunk de akkor sem mindig.
2009. szept. 2. 22:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.
2009. szept. 2. 22:41
 6/9 Nikcsi ***** válasza:
100%

Nekem is csinalta most 10 honapos fiam, hihetetlen erovel tudja muvelni. :) Egyszer elkezdte mikor meg csak ket also es egy felso volt neki, szerintem elvezte az ujdonsagot hogy ilyet is tud. Kesobb abbahagyta, aztan mikor jott meg neki 2 ujra beindult. En mindig raszoltam hogy nem szabad, ket het utan abbahagyta, de nem hiszem hogy ennek koszonhetoen, szerintem csak megunta.

Ne aggodj, elobb utobb megunjak, talalnak mas ujdonsagot. Az enyem se cumizik egyebkent.

2009. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rájöttem miért csinálja kijött felül a szemfoga és ezért csinálta És észre sem vettem hát ez jó mindig csak azt hallottam hogy mijen fájdalmas a babák fognövése az én picuromnak az eddigi fogait úgy vettem észre mikor már kibújt nem volt nyügi eggyel semés már 6 foga.
2009. szept. 3. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem azért csikorgatják a fogukat mint a felnőttek. Rájönnek, hogy az is hangot ad és azt próbálgatják. Egy idő után maguktól hagyják abba,. mert akkor már más hangok lesznek az érdekesek.
2009. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert izgatott!! Ő így tudja kifejezni..Tényleg mondd neki,hogy nem szabad és majd abbahagyja..
2009. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!