Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az üveges bébiételek valóban...

Az üveges bébiételek valóban nem hízlalnak minket?

Figyelt kérdés
Egyik anyuka a tanácsadáson váltig állítja, hogy ő csak a gyereke megmaradt kajáján él, és sikeresen fogy.
2009. szept. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

butaság. Nyugodtan nevess a szemébe, ostobákkal nem kell foglalkozni!


A bébiétel egy bébi testfelépítéséhez van kitalálva, olyan korban még működnek olyan enzimek amik később nem, stb. Mellesleg pedig nem azért fogy mert olyan jó amit eszik, hanem olyan kevés. És nem zsírból fogy emiatt, hanem izomból. Ne aggódj, fél évig folytatja és úgy fog kinézni mint egy besz*rt zokni!

2009. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne se cukor, se só, se semmi, csak zöldség-gyümölcs, ha meg tényleg csak a maradékot eszi, lehet tőle fogyni. Én tuti lefogynék, ha csak azt enném, van kb 3 kanál maradék naponta :)
2009. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a maradékon senki sem hízik el! Pépesített ételek fogyasztását a fogyókúrázók előszeretettel alkalmazzák, mert annak feldolgozását könnyebben elvégzi a gyomor, így hamarabb emésztődik meg a kaja, gyorsabb az anyagcsere. Ez lehet az anyuka titka. Na meg gondolom a mennyiség is nagyon csekély.
2009. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, képzeld el, ha annyit eszel, amit egy bébi meghagy. 70

kilósan egy hétkilós adagját - se! A CSAK-on van a lényeg. Ha csak napi öt-tíz evőkanál ételt eszel, az lehet cukros töltött szalonna is, attól is fogyni fogsz.

2009. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hallottam ilyen fogyókúrát!

Nagyokos svájci rokonaim mesélték, hogy az egyik csaj kint ezt hallotta és vett egy csomó bébikaját (mert hát van rá pénze), aztán meg szörnyülködött, hogy milyen rossz ízűek.

El sem kezdte, a babaételek sorsáról nem tudok.

2009. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk csak azon élne valaki? A maradékos dolgot hagyjuk...

Egy másik anyuka ugyanis kijavította az elsőt, hogy az effajta fogyás talán csak akkor lehetséges, ha egész üveges adagokról van szó.

Mi a véleményetek?

2009. szept. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!