Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is "tart"ettől?

Más is "tart"ettől?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos lesz, amikor vissza kell mennem melózni, édesanyám és anyósom marad Vele otthon. Tudom, hogy hülyeség... de néha attól félek, őket majd jobban fogja szeretni, mint engem, hiszen sokat velük lesz...
2009. szept. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Már válaszoltál is. Hülyeség...
2009. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet megosztható.Őket is szeretni fogja,de másképpen,mint téged,
2009. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) örülök, hogy szereti Őket természetesen, hiszen nekem is jó az a tudat hogy olyan emberekkel van, akiknek nagyon fontos és imádják!! csak tudjátok!!...az anyai hiúság :)
2009. szept. 2. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban anyukám nagyon sokat dolgozott, és szinte a nagyiék neveltek, akik szintén sokat dolgoztak, de jobban ráértek.

viccből mindig kérdezték, h kit szeretek jobban? mindig azt feleltem, h a mamát. amikor elkezdtem a sulit, visszakerültem pestre anyumhoz, és valahogy egyensúlyba került a két szeretet :) aztán sajnos tavaly meghalt a mami. még mindig nagyon fáj... pedig már 21 éves vagyok.


ne félj ettől. és ne legyél önző. jó az, ha az ember a család többi tagján uyganúgy gyakorolhatja a szeretetet, mint az édeanyján. ettől még az anyukája maaradsz, és nagyon fog téged szeretni. ahogy te is őt. ez nevelés kérdése. ha érzi, hogy elfogadod azt, hogy a nagyikat is szereti, akkor téged is fog...

2009. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! én is sok időt töltöttem a nagyiéknál annó, hála Istennek még élnek, pedig már 73 és 75 évesek. igen, igazad van!! nem leszek önző és túllépek ezen a butaságon!! mindenkinek még egyszer köszönöm!!
2009. szept. 3. 07:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom jóval kissebb volt mikor visszamentem melózni. Szintem mindig anyukámmal volt. Volt egy időszak, mikor azt láttam a manón, hogy anyut jobban szereti. Ki is voltam borulva nagyon. Aztán ahogy telt az idő, rájöttem, hogy butaságot gondoltam, hiszen másképp szeret engem és másképp a mamát. Szóval ne aggódj, nem fogja őket jobban szeretni. Igyekezz sokat foglalkozni vele mikor otthon vagy.
2009. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben!! igen, ezt már el is döntöttem, hogy nagyon sok időt szentelek majd neki munka után!! neked is köszönöm!! :)
2009. szept. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!