Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok és rettegek,...

27 hetes vagyok és rettegek, hogy méhen belűl meghal a babám. Milyen sürün fordul ez elő? Más is tart ettől?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne parázz, azt a baba is megérzi.

Velem nem fordult elő ilyen. Járj társaságba, kismama klubba (ha már nem dolgozol), foglald le magad, hogy ne gondolkozz ilyen butaságon. Kérd ki esetleg a nődoki véleményét erről, hátha ő meg tud nyugtatni

Minden rendben van és lesz is. Ne aggódj!

Él, mozog, bár már kezd szűk lenni neki a hely :) kb. 3hónap és a kezedben lesz!

Boldog babavárást!

2011. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne olvasgass baromságokat a neten, járj társaságba, stb.
2011. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan kismama aki ne félne ettől, vagy ne jutott volna ez az eszébe. valóban nem szabad ilyesmikről olvasni, sok szomorű történet van sajnos, ez az igazság.

de ez ellen tenni sajnos nem tudunk semmit. ugy kell hozzáállni hogy semmi baj nem lesz, nem lehet!!! el kell hassegetni a negativ gondolatokat.

egy 18hós baba és egy 26hetes pocaklakó anyukája

2011. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt én is állandóan ilyesmin kattogtam, most a másodiknál már szinte soha nem jut eszembe.

Előfordul, de ilyen nagy babánál ez már nagyon-nagyon ritka. Mindenki ismer valakit legalább hallomásból, akivel történt ilyen tragédia, de hidd el, ez rendkívül ritka. Én azzal nyugtattam magam, hogy mentem végig az utcán, ott volt az a csomó ember, és arra gondoltam, hogy lám, ezek is mind épségben meszülettek, miért pont az enyémnek ne menne. :)

Jó babavárást!

2011. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!