Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek bika a babaja irna...

Akinek bika a babaja irna nekem rola par sort?

Figyelt kérdés
Milyen a termeszete, miket csinal, mit szeret mit nem stb.
2009. szept. 2. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon éber baba , minden érdekli. Nagyon szereti a hasát, ami meg is látszik rajta. Nagyon szereti, ha foglalkoznak vele. Mosolygós , vidám baba , de türelmetlen. Ha nem kap rögtön enni , akkor valóságos kis hisztit rendez...De nagyon jó baba , szépen fejlődik.

És a Tiéd?:)

2009. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam is bika, 4 hónapos,és mintha én írtam volna az előző választ!:)) pontosan ilyen ő is!!!
2009. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bika a lányom, bika aszcendenssel.. :) Valóban nem tűri a késlekedést, ha valamit akar, azt azonnal, nincs apelláta. Otthon nyílik ki igazán, ott mosolygós, eleven baba, idegenekkel szemben bizalmatlan, ha túl közel merészkedik, sír. Étvágya fantasztikus, még soha nem volt olyan, hogy valamit ne evett volna meg. :) Szereti az édeset, a főzeléket csak "kötelezőből" eszi meg. :) 15 hós és kislány.
2009. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az en fiam is teljesen ugyanilyen, mintha en irtam volna a valaszokat:D Bar meg nem forog semerre se, jobban erdekli a keze
2009. szept. 2. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
az en fiam is bika,es teljesen olyan amit ti is irtatok!!!van v.mi azert ebben a horoszkopban....szep napot puszi
2009. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam már 15 hónapos. Nagyon eleven kisfiú, egy percet nem bír ülni egy helyben, folyton valami "dolga" van. Ugyanakkor folyamatosan igényli a társaságot, egyedül játszani nem szeret. Nagyon barátságos, mosolygós baba.
2009. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az en fiam is nagyon eleven, allandoan mozog keze-laba, beszel a jatekaihoz, visit, sokat hangoskodik:D Bujni is nagyon szeret, sokat kell babusgatni, igenyli a kozelseget ugyanakkor azt is hogy neha hagyjam egyedul jatszani. Furdeni imad, nagyon ficankol olyankor, latszik hogy elvezi, de az oltozes kesz birkozas, olyankor nagyon sir, egyaltalan nem szereti. Du. mikor apa hazaer en megszunok letezni, csak neki hajlando gugyogni, mosolyogni:D
2009. szept. 3. 09:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es o is turelmetlen, nagyon kapkodnom kell a kajaval mert nincs olyan hogy meg fel perc kicsim, most vagy soha. Gyakran habzsol, vissza is bukja a felesleget. Fozeleket, gyumit mar kap, krumplival akadtak nehezsegeink de most mar nincs olyan amit ne enne meg.
2009. szept. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!