Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az első 3 hónap nehéz?

Csak az első 3 hónap nehéz?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy a csecsemővel az első 3 hónap a nehéz, utána helyrebillennek a dolgok. Valóban így van? Gondolom utána is lesznek problémák, de így 1 hónap után nagyon nehéznek tűnik minden, a gyerek nem alszik, állandóan sír, az ember már azt sem tudja mit csináljon, mert egyik ezt mondja, a másik azt...

Szóval lesz bármilyen változás ha betöltjük a 3 hónapos kort?


2009. szept. 2. 15:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Annyira örülök, hogy megnyitottam ezt a kérdést, mert oly' annyira segítettek a hozzászólások, amit még álmomban sem gondoltam volna! Nagyon köszönöm mindenkinek, most már más színben látom a dolgokat, hatalmas erőt adtatok!


ui.: A lepontozást én is láttam, számomra mindenki válasza hasznos volt! Csúnya dolog mindenestre hogy valaki ezzel szórakozik...

2009. szept. 2. 18:41
 12/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az esti etetésnél ahogy néztem Törpit, eszembe jutott még egy gondolat, amit muszály leírnom :)

csak annyi, hogy elképzelem magunkat, anyukákat, ahogy majd a gyerkőcünk lábakat kap és csinálja majd a hajtépő dolgokat, amikor először megy suliba, majd fősulira/egyetemre na meg amikor majd megházasodik, és mi ott fogunk állni, és hatalmas nosztalgiával fogunk visszagondolni ezekre az időkre...amikor még a mi kicsi pici babánk volt :)


nagyon örülök, hogy tudtunk segíteni, sok örömet és boldogságot kívánok a babádhoz, meg a Közös életetekhez :)

2009. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok.a 3. vagyok,csak csatlakozni tudok az elöttem szólóhoz.Nekem már van egy nagy fiam is aki már saját életét egyengeti,igy tapasztalatból tudom,milyen amikor már nem kapsz puszit este lefekvéskor,amikor már nem borul a nyakadba mert elesett,amikor elnézést kérsz mert beléptél a szobályába,amikor már a haverokkal tölti a legtöbb időt és én csak bejeletkezem,hogy én is vagyok.Most hogy van egy 8 hónapos manó,duplán értékelem ezt.mert tudom milyen hamar elmúlik minden apró és nagyobb öröm.milyen hamar nem te leszel neki a legfontosabb,tudom milyen érzés először oviba vinni,és ott hagyni.vagy sirni a ballagásán.ezek mind korzakok,és most ulyra átélem midezt elölröl,de már sokkal jobban figyelve minden apróságra.már nem a háztartás a fontosabb hanem hogy játszak vele,már nem fáraszt ha sír,és képes vagyok sirni ha valami ujjat csinál.mert anyukák vagyunk,vigyázzunk ezekre a pillanatokra.
2009. szept. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!