Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használhatok etető...

Mikortól használhatok etető széket?

Figyelt kérdés
Elkezdtük a gyümölcsök evését, de nagyon nehéz tartani a babát, kanalazni az ételt, fogni a kezét, hogy ne verje ki a kezemből a kanalat+még a kis tálkát is tartom, amiből kanalazok. Tehetem már etetőszékbe, ha még nem tud ülni? 5 hónapos.
2008. jún. 3. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam még magától nem tudott megülni, de ha párnát tettünk az etetőszékbe a hátához és a két oldalához ( kisebb párnákat) akkor szépen megült és így könnyebb volt etetni, meg klasszul megszokta az etetőszéket is. Ismerőseim a bébihordozót is használják, mikor a baba kanállal eszik.
2008. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányom már tud ülni de az etetőszékbe még mindig nem tudom megetetni.Én a hintába etetem,ha nem otthon vagyunk akkor a babakocsiba.A hordozót csak végszükség esetén ajánlom az evéshez,legalábbis nekünk nem jött be.
2008. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemet a babahordózóban etettem amíg nem tudtak ülni. A lányom 7 hónaposan ült meg egyedül és csak akkor raktam be az etetőszékbe és egyből megszokta. A fiam 8 hónapos múl,még nem ül egyedül,így még a hordozót használjuk.

Ja és én azt alkalmaztam,hogy egy pelust kötöttem a nyakukba,ami alól nehézkesen bányászta ki a kezét,így nem nyúlt bele mindig a kajciba. Egy idő után amúgy is leszoktak róla hogy hadonásszanak és akkor jött a partedli.

2008. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!