Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának milyen...

9 hónapos babának milyen játékot lehet venni karácsonyra, ami már nem csörgő meg hasonló?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondolok ami készségfejlesztő.
2009. szept. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pl járássegítőt, ami zenél és villog. Ilyen kerekes maga előtt tologatós valami (olyan mint egy járókeret). Az én babám 9 hónapos, most kapott egyet, ezzel állt fel először. Amúgy pedig egész nap azt nyüstöli, zenéltetni, nyomkodja.
2009. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmire gondolok, bár nekünk nem ilyen van.

2009. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most 9 vagy karácsonykor lesz annyi?Nekem most 10 hónapos,októberben végén lesz 1 éves(tudom,hogy nem karácsony,de onnan már nincs messze)

-Formabedobó

-nagy méretű lego(Duplo)

-bébitaxi(mondjuk ebbe te tudod,hol tart a babád mozgás szempontból)

-kislabda

-habtapi(ha van helyetek)az én lányom imádja,mert jó szines és szét lehet szedni

-mese dvd pl.Kockásfülű nyúl,Sebaj Tóbiás ilyenekre gondolok(ha nem vagy ellene egy kis tévézésnek)

2009. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lesz 9 hónapos.
2009. szept. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!