Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a az adott korral jar,...

Ez a az adott korral jar, vagy maris el lett rontva?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 honapos, es par napja elkezdett iszonyatos hisztiket rendezni. eddig is akaratos volt, de ha kellett megvarta mig pl. kiteregetek, ha unta mar nagyon, kicsit nyugoskodott, de most mar mutatja, hogy O ki akar menni a teraszra pl., ha esetleg abban a mp-ben nem tudom kivinni, ordit, sikit, ami a kezebe akad elhajitja, latszik, hogy mergeben tombol.egyebkent kedves, bujos, mosolygos kisfiu. ejjel is tobbszor kel, felall, ki akar jonni a kisagybol.(a foga is banthatja, meg 1 sincs).

hogy kell kezelni a hisztit, ha ez mar valoban az?


2009. szept. 2. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Korral jár, ne aggódj. Az én fiam is ilyen volt, sőt még most is ilyen., pedig már 13 hós lesz.

Próbálgatja az akaratát, hál istennek van neki, tombolnak ilyenkor, üvöltöznek, de ez így van rendjén. Én hagytam a hisztériát, hiszen ha épp teregetek, ne jöjjön ki, mert lerángatja a tiszta ruhát a földre, szóval nincs ott jó helyen. Ha tudom, h megyek főzni, és fent van, kiteszem az etetőszékbe, kap egy babapiskótát, azzal elvan legalább 15 percig, utána adok neki inni, az is újabb 15 perc, közben beszélgetünk, ő is magyaráz ezerrel:)

Ha teregetek, vagy felmosok stb, akkor adok neki egy érdekes játékot, pl a dömperrel nagyon sokáig (relatív, de akár 10 percet is) elvan, vagy kapcsolok zenét, mert arra szívesen "táncol".:)Rugózik, de nagyon édes:)

2009. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom!:)
2009. szept. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!