Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem nagyon eszi a...

A babám nem nagyon eszi a főzeléket, lehet helyette mást adni?

Figyelt kérdés
Pár kanál után kiveri a kezemből a kanalat, nem hajlandó enni. A gyümölcsöt is úgy eszi ha kis kockákra vágom és kézből adom neki, ha pépesítem és összekutyulom valamivel már nem kell neki. Amúgy szépen eszik kanállal,a tejpépet így eszi, tehát nem a kanállal van a baj. A főzeléket viszont nem tudom kockákra vágni mint a gyümölcsöt. Hogy szerettessem meg vele a főzit? 8 hónapos, tápszeres.
2009. szept. 1. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem jó evö volt de most a 9 hónapban mintha válogatna kicsi adag kaja után elfordul v. hadonászik . 3 félét kínálok neki van hogy egyiket jó ízüen megeszi, de a tápszert mindig elfogadja azt imádja. gyümölcsöt is van hogy megeszi van hogy csak kostol. Én fözök neki , de mintha a mi kajánkra pályázna. Többször meg kínáltam már és jó ízüen falatozik a felnött kajábol. PROBÁLOK MÁR ADNI NEKI ABBOL CSAK AZT MOST HOGY PÉPESÍTSEM , mert azért kicsit össze töröm még a kaját.
2009. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A zöldséget is tudod pici kockákra vágni és így párolni!
2009. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!