Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vezetgetitek babátokat? 11...

Vezetgetitek babátokat? 11 hós lányom állandóan menne, de csak ha fogom a két kezét. Mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd,majd ha biztonságosnak érzi elengedi a kezed;majd szaladhatsz utána!!
2009. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem vezetgettem, mert önző módon magamra gondoltam, ugyanis a görnyedt hátam úgy de úgy fájt, hogy elég nehéz volt elviselni. Az én drágám az első szülinapja előtt egy héttel elindult egyedül. Addig kapaszkodva, a fal mellett közlekedett.
2009. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

én már 1,5hónapja vezetgetem 13hós kisfiam

:(

nagyon bátortalan

2009. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem engedi,utálja ha fogják a kezét nem szereti ha lefogják!

Szépen lépeget kapaszkodva áll már egyedül sokáig 1 hónapja már próbálkozik elindulni magától de mindig elesik és újra próbálja :)! 11 hónapos.

2009. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezetgettem, teljesen felesleges, így is időben elindult magától. De 11 hónaposan még ne siettesd, neki is jobb, ha még erősödik a gerince a mászástól.
2009. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!